Як змінити мову на телефоні

Досить часто, особливо якщо телефон куплений в інтернеті, він приходить з інтерфейсом на російській, англійській чи взагалі китайській. Для тих, чия рідна мова українська, було б зручніше бачити інтерфейс саме на ній, тому сьогодні ми розповімо як змінити мову на телефоні, а також мову на клавіатурі і в фейсбуці.

Як змінити мову інтерфейсу на телефоні

Наша інструкція буде на прикладі операційної системи Android 6.0.1 з оболонкою Nubia UI, але в інших версіях «андроїда» і інших оболонках принципових відмінностей немає.

З англійської на українську

Щоб змінити мову з англійської їдемо таким шляхом: Settings -> Other system settings (цього пункту може не бути) -> Language and input methods -> Language. Перед нами буде список доступних мов у прошивці, яка встановлена на телефоні. Виберіть бажану мову і натисніть “Ok”.

З російської на українську

Все аналогічно як і в попередньому випадку, ідемо тим же шляхом: Настройки -> Дополнительно (цього пункту може не бути) -> Язык и ввод -> Язык. Там буде список доступних мов, виберіть “Українська” або ж будь-яку іншу потрібну вам мову.

З китайської на українську

Буває так, що китайські смартфони приходять з китайською мовою, або ж після якогось збою встановлюю її самостійно. Як перемкнутися назад на українську чи російську дивіться на відео нижче.

Після заходу в налаштування іконка пункту мов може бути не тільки у вигляді клавіатури, а й вигляді букви А. Деколи іконок взагалі може не бути, в такому випадку доведеться шукати вибір мов “методом тику”.

Як змінити мову на клавіатурі

Якщо на клавіатурі вашого смартфону не вистачає української розкладки, її туди можна з легкістю додати. Для цього їдемо: Налаштування (Настройки) -> Мова та введення (Язык и ввод) -> натискаємо іконку з буквою “і” напроти тої клавіатури, якою користуєтесь -> знімаємо повзунок з “Мова системи”, а потім ставимо повзунки навпроти “українська” та інших мов, якими ви користуєтеся.

Після цього у будь якому месенджері клікаємо на поле введення тексту, з’явиться клавіатура. Щоб змінити розкладку на наступну (із вибраних вами) просто натисніть іконку планетки.

Як змінити мову у фейсбуці на телефоні

Мова інтерфейсу в мобільному додатку Facebook, а також у Messenger від «Фейсбуку» автоматично вибирається така, яка стоїть у налаштуваннях системи. Однак якщо у вас в телефоні вибрана українська, то в програмці фейсбуку буде англійська 🙁

Віднедавна у Facebook таки з’явилася українська. Щоб мобільний додаток цієї соцмережі був українською, спочатку виберіть у налаштуваннях вашого телефону українську, після цього вона з’явиться у налаштуваннях самої программи серед доступних мов.

Змінити її можна вибравши в налаштуваннях телефону російську, тоді і інтерфейс цих двох додатків буде російським. Українську ж поставити не вдасться поки розробники додатку не перекладуть його на нашу мову.

На цьому все, сподіваюсь мої інструкції були корисними і ви тепер знаєте як змінити мову на телефоні. Якщо ж залишилися питання – пишіть у коментарях нижче, постараюсь допомогти 🙂

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *