Як перекинути гроші з телефона на телефон

Дуже часто бувають ситуації, коли потрібно не просто поповнити рахунок мобільного, а здійснити переказ о одного номера на інший. Сьогодні ми підготували інструкцію про те як перекинути гроші з телефона на телефон в різних операторів.

Як перекинути гроші з одного телефона на інший

У всіх операторів мобільного зв’язку є можливість переказу грошей з рахунку одного номера на інший, здійснює це методом набору спеціального запиту. Але в кожного оператора цей запит відрізняється, тому дивіться конкретно для свого.

Інструкція для «Київстар»

Щоб переказати гроші з одного номера на інший, потрібно набрати в телефоні (з якого відправляєте гроші) наступні команди:

Спочатку *124*YY*380ХХХХХХХХХ#, потім *125#.

Де YY – це сума, а 380ХХХХХХХХХ – номер телефона на який ви хочете перекинути гроші. Друга команда підтверджує переказ, який ви “оформили” першою командою. Якщо її не відправити, то гроші не перекинуться!

Зауважимо, що при переказі суми до 20 грн підтвердження немає (другий крок на скрінах вище відсутній), воно потрібне тільки якщо сума становить 21 гривню і більше. Вартість послуги переказу коштів – 3 гривні.

Інструкція для «Водафон» (МТС)

Щоб перекинути грозі від одного абонента іншому, потрібно набрати наступну команду:

Спочатку *150*050ХХХХХХХ*YY#, потім *150*ZZZZ#.

Де 050ХХХХХХХ – номер телефону отримувача, YY – сума грошей, а ZZZZ – це код підтвердження, який приходить у повідомленні після набору першої команди.

Вартість послуги – 3 гривні, працює вони лише за таких умов:

  • Сума переказу повинна бути від 1 до 10 грн, кратною 1 гривні.
  • На вашому рахунку після переказу повинно залишитися не менше 3 грн.
  • За добу можна здійснити не більше 20 таких переказів.

Інструкція для «Лайфселл»

Як і в попередній випадках для переказу грошей зі свого балансу на інший телефон потрібно набрати команду:

Спочатку *111*380ХХХХХХХХХ*YYY#, потім вибрати «Так».

Де 380ХХХХХХХХХ – номер абонента, якому ви хочете переказати гроші зі свого телефону, а YYY – бажана сума. Після відправлення цього запиту у вам на екрані з’явиться повідомлення з проханням підтвердити переказ, виберіть «Так» і все готово. Кнопка «Ні» скасує переказ.

Увага! Якщо отримувач не використає переказані вами гроші за 15 днів, вони анулюються! Вартість послуги переказу коштів у оператора Lifecell – 3 гривні, а максимальна сума переказу – 500 гривень.

Інструкція для «ТриМоб»

У цього спосіб, яким можна перекинути гроші з телефона на телефон відрізняється – треба використовувати СМС:

Надсилаємо СМС з текстом 38091ХХХХХХХ YYY на номер 2211.

Де 38091ХХХХХХХ – номер телефону отримувача, а YYY – cума переказу. Остання повинна бути кратною 1 гривні (тобто без копійок), не більшою 100 гривень і не меншою 5 гривень. За добу можна відправити / отримати лише 3 таких перекази. Вартість послуги – 0,50 грн.

Як переказати гроші з телефона на телефон - Тримоб
Зверніть увагу, що між номером телефону і сумою переказу повинен бути пробіл.

Інструкція для «Інтертелеком»

У цього оператора гроші можна переказати номер іншого абонентка як з допомогою СМС, так і через запит:

Спочатку набираємо в терміналі *1113*[номер абонента отримувача]*[сумма], потім *1113*[Код підтвердження].

або ж

Відправляємо СМС на номер 0941111113 з текстом [номер абонента отримувача]*[сумма], потім СМС на той же номер з текстом *1113*[Код підтвердження].

Де [номер абонента отримувача] – це номер абонента з кодом міста (наприклад 481234567) або мобільним кодом 94 без 0 перед ним (наприклад, 941234567).

Після відправлення першої команди (чи СМС) ви отримаєте код підтвердження, який потрібно відправити у другій команді (чи СМС).

Вартість послуги – 0 гривен 0 копійок (тобто безкоштовно). Сума переказу – від 10 до 100 гривень (це максимальна сума на добу, а за місяць можна переказати / отримати не більше 1000 гривень).

Як перекинути гроші з карти на телефон

Якщо вам потрібно перекинути гроші з картки на телефон (тобто поповнити рахунок мобільного зі своєї банківської картки), то необхідно скористатися або спеціальним додатком (програмою) від свого банку.

Наприклад, в ПриватБанку є додаток Приват24 (для смартфонів на Android, iOS) через який можна робити безліч різних операцій, в тому числі і поповнювати рахунок будь-якого оператора мобільного зв’язку.

Більш детально про це ми розкажемо у іншій, окремій статі. Тож на цьому все, тепер ви знаєте як перекинуть гроші з телефона на телефон. А якщо щось не зрозуміли і лишились питання – запитуйте у коментарях нижче.

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *