Як дізнатися свій номер телефону

Сьогодні ми розповімо як дізнатися свій номер телефону, адже далеко не всі можуть його з легкістю запам’ятати і за потреби просто продиктувати з пам’яті. Є декілька способів подивитися номер, кожен має свої плюсі та мінуси.

Як взнати свій номер телефону з допомогою USSD запиту

Найлегший спосіб взнати номер свого телефону – це відправити спеціальний USSD запит, у відповідь на який оператор покаже ваш номер. У багатьох операторів цей запит однаковий, тому спосіб досить універсальний.

Список USSВ запитів залежно від оператора:

  • Київстар – *161#
  • Водафон (МТС) – *161#
  • Лайфселл (Лайф) – *161#
  • Тримоб – *145#
  • Інтертелеком – *94

Спочатку набираєте комбінацію відповідну вашому оператору, потім натискаєте кнопку виклику. Після обробки запиту буде показано номер вашого мобільного. Ось приклад виконання цього запиту в картинках:

Як дізнатися свій номер з допомогою меню телефону

Другий спосіб дізнатися свій номер телефону – це використати меню самого телефону чи смартфону. В деяких смартфонах можна зайти в “Налаштування” -> “Про телефон” -> “Загальна інформація” -> “Статус SIM” і там буде вказаний номер.

Варто зауважити, що наведений вище шлях в налаштуваннях може відрізнятися залежно від моделі смартфону, а також те, що в більшості випадків там буде написано “номер не визначено”. Тому рекомендуємо користуватися першим способом.

Тепер ви знаєте як дізнатися свій номер телефону, тож на цьому все. Якщо лишилися запитання – пишіть їх у коментарях нижче (якщо це не питання на зразок “Як взнати номер телефону Насті Каменської”, бо його я теж не знаю 😀 ).

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *